Slide One
Slide One

Tájékoztató a Digitális Jólét Program elindulásáról

Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy községünkben is elindult a „Digitális Jólét Program”.


Hazánkban 1500 helyen létesülhet, újulhat meg az országban Digitális Közösségi Pont, DJP Pont.
Nagy öröm számunkra, hogy Győrasszonyfa is sikeresen pályázott, elérhetővé vált a lakosság számára a szélessávú internet-hozzáférés. Településünk eszközparkja 3 laptoppal, 2 db tablettel, 2 okostelefonnal, 1 projektorral és 1 nyomtatóval gazdagodott. Emellett beltéri és kültéri Wifi hálózat is kiépítésre került. Az eszközöket térítésmentesen bárki használhatja az Önkormányzat épületében kialakított DJP ponton a hivatal ügyfélfogadási idejével megegyező időpontban.

 

Köszönetet mondunk Kara Ákos, a FIDESZ-KDNP Országgyűlési Képviselőnek és Infokommunikációért és Fogyasztóvédelemért felelős Államtitkár Úrnak, hogy munkájával támogatja és segíti Győr és a környező vidéki települések fejlődését!

 

 Tisztelettel:      

 

 


Keresés